POLYTECH Tarihi ve İmplantlarımızın Gelişimi

1986

POLYTECH, Dieburg Frankfurt am Main yakınlarında kurulmuştur. Başlangıçta konservatif ortopedik tedavi için tıbbi cihazların ve yanık kurbanları için kompresyon giysilerinin satışına odaklanmıştır.

1987

POLYTECH Almanya’da meme implantları satışına başladı

1992

Doktorlar ve Cerrahlar ile işbirliği içinde, POLYTECH poliüretan köpük ile kaplanmış silikon implantların daha da geliştirilmesini teşvik etmiştir.Dieburg’daki üretim tesisi büyütülmüş ve kalite kontrol için temiz odalar, implantların paketlenmesi ve sterilizasyonu kurulmuştur.

1993

POLYTECH satış ortaklarıyla birlikte Avrupa’daki satış ve pazarlama ağını genişletti.

1995

1995 - yılından bu yana POLYTECH ürünleri CE belgesine sahip olup, 2003 yılında meme implantları için Sınıf III sertifikası alan ilk şirket olmuştur.

2008

Şirket adı değişerek POLYTECH Health&Aesthetics olmuştur.

2010

Asya-Pasifik bölgesinde Avustralya, Yeni Zelanda, Vietnam ve Malezya’ya odaklanan bir satış ağı kurulmuştur.

2012

Mevcut Üretim Kapasitesi %50 arttırılmıştır.

2015

2015 ‘ten bu yana şirket CEO ‘su Wolfgang Steimel tarafından yönetilmektedir.

Misyon

Silikon implantların önde gelen üreticilerinden biri olarak, kişisel güzellik idealinizi elde edebileceğiniz ürünler geliştiriyoruz. İnsanları benzersiz kılan şeyleri teşvik ediyoruz ve dünyadaki cerrahların implantlarımıza güvenmesinden gurur duyuyoruz.


Vizyon

Tıbbi ürün üreticisi olarak sağlığınız bizim önceliğimizdir. Yüksek güvenlik standartlarını garanti etmek için, tüm implantlarımız Dieburg'daki şirket merkezimizde üretilir ve her biri sıkı kontrollerle kapsamlı bir şekilde test edilir.

Bu şekilde, sadece uluslararası gereklilikleri karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda bunları da aşıyoruz. Mükemmellik için bu çaba, araştırmadan üretime ve kalite kontrolüne kadar şirketimizin tüm alanlarında uygulanmaktadır.

Alanımızda inovasyon liderleriyiz ve bu şekilde kalmak istiyoruz. Bu yüzden asla hareketsiz durmayız ve araştırma ve geliştirmemizi sürekli ileriye götürüyoruz. Ayrıca klinik çalışmalara yatırım yapıyoruz ve doktorlar için özel eğitimler sunuyoruz. Bu, implantlarımız olan hastalar için en iyi sonucu elde etmede cerrahları desteklememizi sağlar.

Her zaman biraz daha düşünürüz. Göğüs ve diğer silikon implantlarımızı geliştirirken, yenilikçi teknolojileri doktorların ve dolayısıyla hastalarının istek ve deneyimleriyle birleştiriyoruz. Bu, kalite ve güvenlik açısından standartları belirleyen ve aynı zamanda yeni bir çığır açan implantlar yaratmaktadır.

WordPress Video Lightbox Plugin