Mükemmellik İmplantları

Meme implantında POLYTECH’ten uzatılmış garanti süresi

Meme implantlarına sahip olma konusunda oldukça kişisel bir kararın eşiğindesiniz. Hem cerrahi operasyon hem de hangi implantı seçeceğiniz konusunda düşünüyorsunuz.

POLYTECH Health & Aesthetics’ten bir implantla birlikte Mükemmellik İmplantları programına katılarak kişisel güvenliğiniz için en yüksek standartlarla en yüksek ürün kalitesini bir araya getiren bir seçim yapmış olursunuz.

Mükemmellik İmplatları programı, Polytech implantı olan hastalar için özel olarak geliştirilmiştir. Özel durumlarda ek hizmet sunar; memnuniyetinizi artırmak ve implantasyon süreci öncesi ve sonrasında güveninizi güçlendirmek için tasarlanmıştır.

En yüksek ürün kalitesi

POLYTECH Health & Aesthetics tarafından sunulan meme implantları tıbbi cihaz kategorisine dahil edilir ve CE damgasına sahiptir.

Düzenli test uygulamaları, implant kalitesinin her zaman standartları karşıladığını ve çoğunlukla gereksinimlerin ötesine geçtiğini göstermektedir.

Silikon jel dolgulu meme implantı uzmanlarının sunduğu daimi güven:Güzellikte maksimum kalite

Kişisel güvenlikte en yüksek standart

POLYTECH Health & Aesthetics olarak, Mükemmellik İmplantları programımızla implantlarımız için uzatılmış garanti süresi sunmaktayız. Programa dahil olduğunuzda, kişisel güvenliğinizdeki artışın ve ömür boyu faydalanacağınız imkânların tadını çıkaracaksınız:

B-Lite®, MESMO®sensitive, Microthane®, POLYtxt®, POLYsmooth® yüzeylerine sahip meme implantlarında implant kabuğunda bir yırtık oluşması durumunda yaşam boyu değişim garantisi vermekteyiz.

* (bkz. sayfa 15)

Kozmetik büyütme için kullanılan mikropoliüretan kaplamalı POLYTECH Health & Aesthetics silikon jel dolgulu meme implantlarında (Microthane®) ilave faydalar sunmaktayız: Bu tip implantlarda kapsüler kontraktür veya implantın kayması/dönmesi gibi sorunlarla karşılaşmanız durumunda, implantasyon sonrasında 10 yıla kadar ilave ürün değişim garantisi sağlamaktayız.

** (bkz. sayfa 15)

Cerrahi operasyon, uzman bir cerrah tarafından POLYTECH Health & Aesthetics implantlarının kullanımın talimatlar dikkate alınarak ve son teknoloji cerrahi teknikler uygulanarak gerçekleştirilmelidir.

ÇEŞİTLİLİĞİMİZ

Hissedebileceğiniz kalite Ömür boyu faydalanacağınız imkanlar ve kişisel güvenlikte artış

B-Lite®
MESMO®sensitive
Microthane®
POLYtxt®
POLYsmooth®

Hissedebileceğiniz kalite

Ömür boyu faydalanacağınız imkanlar ve kişisel güvenlikte artış

Mükemmellik İmplantları programına nasıl katılabilirsiniz?

Ücretsiz olarak online kayıt yaptırmak için www.polytechhealth.com adresine adresini ziyaret ederek kayıt formunu doldurabilirsiniz. Alternatif olarak, implantasyon sonrasında doldurduğunuz kayıt formunu e-posta, fax veya posta yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Kayıt esnasında hekiminizden implantasyon sonrası almış olduğunuz implant karneniz gerekli olacaktır.


Kayıt işleminizi implantasyondan sonraki altı ay içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.


Kayıt işlemi ancak kayıt formunu eksiksiz doldurmanız halinde geçerlidir.


Kayıt yaptırdığınızda, kişisel kayıt kartınız ve Mükemmellik İmplantları programıyla ilgili detaylı bilgi size posta yoluyla ulaştırılır.


Program kapsamında, yılda bir kez broşürler, implantlar ve iyileşme sürecine ilişkin bir anket doldurup bize yollamanız istenir. Cevaplarınızı fax, e-posta veya www.polytechhealth.com adresi yoluyla bize iletebilirsiniz.


Yıllık anketleri doldurmanızı takiben Mükemmellik İmplantları garanti süresi belirlenmiş olan süre dahilinde bir yıl daha uzatılacaktır. Online anket modülüne erişim bilgileri broşürle birlikte gönderilen bir mektup yoluyla size iletilecektir.


Lütfen, uzatılmış garanti programımın yalnızca yıllık anket formu veya online modül aracılığıyla ilettiğiniz cevaplar elimize ulaştıktan sonra devam edeceğini dikkate alın.


Mükemmellik İmplantları programından ayrılmak isterseniz, bize yazılı bir iptal tlebi göndererek bunu her an gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif olarak, yıllık anket formuyla size iletilen sorulara cevap vermeyi bırakabilirsiniz. Bu, uzatılan garanti süresine yönelik talebinizi otomatik olarak feshedecektir.


Mükemmellik İmplantları programına bireysel ve gönüllü olarak kaydolduğunuzda POLYTECH Health & Aesthetics’in istatistiksel analiz için verdiğiniz bilgileri kullanmasına izin vermiş olursunuz. Kişisel verilerinizi son derece gizli tutmakla yükümlüyüz. Tüm veriler yalnızca istatistiksel analiz için kullanılacaktır. POLYTECH Health & Aesthetics, istatistiksel analizlerin yayın hakkını saklı tutmaktadır.
Mükemmellik İmplantları programının faydaları nelerdir? 

Hastanın ömrü süresince, kabuk bütünlüğünde yırtık vb. bir hasar meydana geldiğinin kanıtlanması durumunda, POLYTECH Health & Aesthetics tarafından üretilmiş olan silikon jel dolgulu meme implantını değiştirme garantisi veriyoruz.* (bkz. sayfa 15)


Kozmetik büyüme için kullanılan mikropoliüretan kaplamalı (Microthane®) silikon jel dolgulu meme implantları için implantasyon sonrası on yıla kadar kapsüler kontraktür Baker derece III veya IV durumunda ilgili implantın ücretsiz değişimini garanti ediyoruz.**(bkz. sayfa 15)


Kozmetik büyüme için kullanılan mikropoliüretan kaplamalı (Microthane®) silikon jel dolgulu meme implantları için implantasyon sonrası on yıla kadar implantın dönmesi veya kayması durumunda ilgili implantın ücretsiz değişimini ilaveten garanti ediyoruz.


Yaşamınız boyunca değiştirilebilir implantlar…


Mükemmellik İmplantları programı, yalnızca orijinal implantın POLYTECH Health & Aesthetics tarafından üretilen aynı tipte implantla değiştirilmesini kapsamaktadır. Boyut istenen şekilde seçilebilir. Bir implantın değişimi yerine para talebinde bulunulamaz.


Yılda bir kez iyileşme sürecinizle ilgili vereceğiniz cevaplara istinaden, biriken cevaplara ilişkin değerlendirmelerden elde ettiğimiz bilgilerle ilgili bir güncelleme alacaksınız. Mükemmellik İmplantları, size güvenliğin belgelendiği bir programa katılma ve bundan yararlanma konusunda eşsiz bir fırsat sunar.

Mükemmellik İmplantları: Çünkü sizin vücudunuz, sizin güzelliğiniz, sizin kararınız...

Mükemmellik İmplantları garantisine yönelik istekte bulunmanızı gerektiren şüpheli bir durumunuz varsa ne olur?

Kabuk yırtılması veya mikropoliüretan kaplı implantın dönmesi, kayması veya kapsüler kontraktür Baker derece III veya IV durumları teşhis edildiğinde, lütfen bizimle iletişime geçin (ioe@polytechhealth.com) ve izleyeceğimiz yol haritasına birlikte karar verelim.


İmplantasyonun çıkarılmasından hemen sonra veya operasyonu takip eden dört hafta içerisinde cerrahınız, meme implantının çıkarılması için bir ameliyat geçirdiğinizi yazılı olarak POLYTECH Health & Aesthetics’e bildirmelidir. Aynı zamanda, aşağıdaki adresi kullanarak bize detaylı bir rapor ve derinlemesine inceleme için çıkarılan implantı göndermelidir.


POLYTECH Health & Aesthetics GmbH Altheimer Strasse 32 64807 Dieburg Germany


Lütfen, implant çıkarma ameliyatını implantasyonu işlemini gerçekleştirmiş olan cerrahın yapması gerektiğini veya işlemin aynı klinikte gerçekleştirilmesi gerektiğini dikkate alın.* (bkz. sayfa 15)

WordPress Video Lightbox Plugin