Benim için Meme Cerrahisi

BENİM İÇİN MEME CERRAHİSİ

Hissedebileceğiniz kalite
Hissedebileceğiniz yenilik
Hissedebileceğiniz çeşitlilik
Hissedebileceğiniz hizmet
Hissedebileceğiniz bütünlük
Hissedebileceğiniz bağlılık
{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-b41f9e3decdc3fec21f9af116775ed31' }}

Estetik plastik cerrahi

Kozmetik veya estetik plastik cerrahi amacı vücudun parçalarını farklı olarak şekillendirmektir. Çoğu ülkede, bu uygulamaların maliyetleri hastalar tarafından özel olarak ödenir.

Tüm estetik cerrahi yöntemleri, teknikleri ve uygulamaları, hastanın görünüşünün, örnek olarak simetrinin ayarlanması, denge ve orantılar, düzeltilmesi için tasarlanmaktadır. Hastalar genellikle güvenlerinin artması ve vücutlarıyla daha iyi hissetmek amacıyla bu uygulamalara girişirler.

{{ brizy_dc_image_alt uid='wp-0e5308d2710efd853b4cc2d808a491b9' }}

Rekonstrüktif plastik cerrahi

Rekonstrüktif plastik cerrahinin amacı, şeklin, fonksiyonun, vücudun estetik görünüşünün, travma, kanser veya konjenital şekil bozukluğu sonrasında düzeltilmesidir. Kozmetik plastik cerrahide olduğu gibi hastalar bilinçli olarak cerrahiyi tercih etmektedirler. Bununla birlikte, cerrahi sağlık sorunlarıyla ilgili olduğundan, birçok ülkede girişim maliyetleri sağlık sigortası tarafından kapsanmaktadır.

Kanser cerrahisi sonrası memenin yapılandırılması en yaygın uygulamalardan biridir. Bu meme cerrahileri, daha iyi yaşam kalitesi sunarak eski durumundan etkilenen kadınların mutluluğa ulaşmasında önemli bir katkıya sahiptir.

Bize Ulaşın