Benim İçin Meme Cerrahisi

HİSSEDEBİLECEĞİNİZ KALİTE

HİSSEDEBİLECEĞİNİZ YENİLİK

HİSSEDEBİLECEĞİNİZ ÇEŞİTLİLİK

HİSSEDEBİLECEĞİNİZ HİZMET

HİSSEDEBİLECEĞİNİZ BÜTÜNLÜK

HİSSEDEBİLECEĞİNİZ BAĞLILIK

Estetik plastik cerrahi

Kozmetik veya estetik plastik cerrahi amacı vücudun parçalarını farklı olarak şekillendirmektir. Çoğu ülkede, bu uygulamaların maliyetleri hastalar tarafından özel olarak ödenir.

Tüm estetik cerrahi yöntemleri, teknikleri ve uygulamaları, hastanın görünüşünün, örnek olarak simetrinin ayarlanması, denge ve orantılar, düzeltilmesi için tasarlanmaktadır. Hastalar genellikle güvenlerinin artması ve vücutlarıyla daha iyi hissetmek amacıyla bu uygulamalara girişirler.

Rekonstrüktif plastik cerrahi

Rekonstrüktif plastik cerrahinin amacı, şeklin, fonksiyonun, vücudun estetik görünüşünün, travma, kanser veya konjenital şekil bozukluğu sonrasında düzeltilmesidir. Kozmetik plastik cerrahide olduğu gibi hastalar bilinçli olarak cerrahiyi tercih etmektedirler.

Bununla birlikte, cerrahi sağlık sorunlarıyla ilgili olduğundan, birçok ülkede girişim maliyetleri sağlık sigortası tarafından kapsanmaktadır.Kanser cerrahisi sonrası memenin yapılandırılması en yaygın uygulamalardan biridir. Bu meme cerrahileri, daha iyi yaşam kalitesi sunarak eski durumundan etkilenen kadınların mutluluğa ulaşmasında önemli bir katkıya sahiptir.

ÇEŞİTLİLİĞİMİZ

Hissedebileceğiniz kalite Ömür boyu faydalanacağınız imkanlar ve kişisel güvenlikte artış

B-Lite®
MESMO®sensitive
Microthane®
POLYtxt®
POLYsmooth®
WordPress Video Lightbox Plugin