Digital marie claire,trendus,instyle Ocak 2020

B.LITE SPORCU BÜLTENİ

Benzersiz hafif B-Lite® serisi, son 30 yılda sektördeki en önemli gelişmelerden biri olarak kabul edilmektedir. Geleneksel implantlardan% 30'a kadar daha hafif, aynı dolgunluk ve sıkılık görünümünü ve hissini sağlarlar.

Mikrosferlerle geliştirilmiş silikon implante edilebilir jel olan B-Lite, ekstrem koşullu sporlarlarda dahi meme dokusunu implantın ağırlık etkisinden kurtararak yerçekimine karşı yönelimini azaltıyor. Ayrıca B-Lite,13 Atm ve üzeri basınçlarda dahi herhangi bir fiziksel veya kimyasal değişime uğramadan güvenle meme dokusundaki yerini koruyor, uçak basınçları ve dalış sporlarına da uygun imkan sağlıyor.

B-Lite® meme implantları, büyük modellerde bile göğüs ve bağ dokusu üzerindeki stresi azaltır. Böylece, doğal, çekici şekli korurlar ve daha rahat hareket sağlarlar. (1)

Yüzde 30 hafif olması sayesinde B-Lite spor yapan kadınlarda memeyi hızlandırılmış sarkmalardan koruyor, doku körelmesini ile deri atrofisi ve uzamalarını engelliyor, alt meme kıvrımı bozulmalarını yavaşlatıyor, meme ucu yer değişimlerini ve meme deformasyonlarını azaltıyor dalgalanmaları ve implantın meme dokusundan görünümünü minimize ediyor . Ayrıca ağırlık etkisine bağlı olarak gelişebilecek boyun,sırt ve omuz ağrılarını da azaltıyor.

WordPress Video Lightbox Plugin